Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja do klas I

Rekrutacja do klas I

NABÓR DO KLAS I PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 49 im. Janusza Kusocińskiegow Częstochowie ul. Jesienna 42
informuje,że od dnia 1 marca 2019r. rozpocznie się zgłaszanie uczniów do klas I szkół podstawowych.

Nabór do klas I szkół podstawowych odbywa się z wykorzystaniem  systemu elektronicznego.

Udostępnienie oferty oraz otwarcie strony internetowej dla rodziców nastąpi
1 marca 2019 r. o godz. 9:00. Natomiast zamknięcie systemu nastąpi  15 marca 2019r. o godz. 15.00.

Jeśli rodzic nie będzie miał możliwości elektronicznego wypełnienia zgłoszenia, musi zgłosić się do sekretariatu szkoły podstawowej. Dalszych informacji udzieli dyrektor szkoły.

Przy wykorzystaniu systemu elektronicznego żadnego znaczenia nie będzie miała kolejność uzupełniania i składania wniosków pod warunkiem zachowania obowiązujących terminów.

Na stronie naboru zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji, harmonogramu, instrukcji postępowania oraz bieżących spraw związanych z rekrutacją.

W przypadku zapisu dziecka do innej szkoły

prosimy o informację do sekretariatu naszej szkoły.