Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja do klas I

GAZETKA SZKOLNA

FILM+ GALERIA ZDJĘĆ

5. Rekomendacja Rodzica

Pragnę wyrazić  szczere zadowolenie z faktu, że nasz syn jest Uczniem Szkoły Podstawowej Nr 49
im. J. Kusocińskiego w Częstochowie.

Dla nas, jako rodziców pierwszoklasisty istotne było, w jakich warunkach i w jakim otoczeniu dziecko będzie się uczyć i rozwijać przez kolejne 8 lat. Infrastruktura IT (pracownie komputerowe, interaktywne tablice), infrastruktura sportowa (3 sale gimnastyczne, boisko wielofunkcyjne),
bogaty wybór projektów rozwojowych i programów profilaktycznych stanowiły łącznie istotne kryterium.

Był to zatem świadomy wybór – a nie przypadek.

Doceniamy fakt, że jako rodzice pierwszoklasisty z poza rejonu, od chwili podjęcia decyzji o zapisaniu Dziecka do Szkoły, byliśmy na bieżąco informowana o przebiegu rekrutacji, organizacji pracy Szkoły i Klasy.

Wychowawca dba o stały kontakt z rodzicami, niezależnie czy nauka odbywa się zdalnie czy stacjonarnie, szybko i rozsądnie reaguje w sytuacjach tego wymagających.

Z przyjemnością rekomendujemy Szkołę Podstawową Nr 49 jak Placówkę prowadzoną na wysokim poziomie, gdzie dziecko czuje się bezpiecznie i swobodnie a my jako rodzice mamy pewność, że pedagodzy, którzy tu pracują – szczególnie w młodszych klasach, wkładają ogromny wysiłek w to, by go nauczyć i wychować na dobrego i mądrego młodego człowieka.